Dubbel trots! Na het geweldige nieuws dat Solar Concept een van de snelst groeiende bedrijven van Nederland is, hebben we ook nog eens de 5e plek behaald!

Vorige week werd de top 100 van de snelst groeiende bedrijven van Nederland 2020 bekend gemaakt. Te gek om bij de top Gazellen van 2020 te horen! Solar Concept heeft mooie stappen gezet in het afgelopen jaar. We hebben een flinke omzetstijging gerealiseerd, zijn verhuisd naar een pand van maar liefst 3500 vierkante meter en ons team bestaat
inmiddels al uit meer dan 140 man. Bam!

We zijn enorm trots dat we dit hebben bereikt samen met ons team. Het maakt ons hongerig naar nog meer mooie projecten én het helpen van nog meer mensen die de overstap willen maken naar het opwekken van duurzame energie.

Genoeg gekletst, wij gaan weer hard aan de slag. Ons doel voor volgend jaar? De top drie natuurlijk!

 

Meer lezen over de top Gazellen van 2020? Lees het in dit artikel.

Besparing berekenen in 2 stappen

Vul je gegevens in, dan nemen we gelijk een kijkje op je dak.